گواهینامه SSL نوع DV یا Domain Validation

گواهینامه SSL نوع DV یا Domain Validation

گواهینامه DV SSL

یکی از پر طرفدار ترین انواع گواهینامه های امنیتی، گواهینامه DV SSL می باشد. دلیل این امر علاوه بر سرعت ایجاد و فعال سازی قیمت ارزان و صرفه اقتصادی می باشد، همچنین بر خلاف انواع OV و EV نیاز به ارسال مجموعه مدارک دقیق نمی باشد و بسته به صادر کننده ممکن است هیچ مدرکی درخواست نشود و عملیات تایید مالکیت تنها از طریق دامنه بررسی می شود. شبکه دی نماینده رسمی صادر کنندگان معتبر بین المللی و دارنده مجوز افتا از سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات می باشد.
این گواهینامه توسط صادر کنندگان زیادی قایل تهیه است و در حال حاضر برای کشور ایران از طریق شرکت سرتام این خدمات انجام می شود.

 

این گواهینامه بسته به صادر کننده می تواند در نوع WildCard نیز صادر شود به منظور مشاوه رایگان در این خصوص لطفا با واحد فروش گواهینامه SSL شرکت تماس حاصل فرمایید.

 

 

گواهینامه DV چیست ؟

گواهینامه DV SSL یکی از انواع مختلف گواهینامه های امنیتی است که به اشخاص حقیقی نیز امکان استفاده از SSL را می دهد البته در این گواهینامه در بخش مشخصات دارنده گواهینامه نام سازمان نمایش داده نمی شود و در هنگام اعتبار سنجی تنها صحت دامنه مورد بررسی قرار می گیرد این کار علاوه بر تسریع در صدور گواهینامه در هزینه نیز صرفه جویی زیادی می کند و با کمترین قیمت امکان دریافت سرویس SSL فراهم می شود. برای کسانی که صرفا با هدف داشتن یک ارتباط امن و وب سایت https یا TSL در ایمیل از گواهینامه دیجیتال SSL استفاده می کنند و هزینه یا سرعت صدور اولویت بیشتری دارد این نوع گواهینامه توصیه می شود.

هر گونه کپی برداری از این مطلب تنها با درج لینک این صفحه به عنوان منبع از وبلاگ شبکه دی بلامانع است

مطالب مرتبط:
گواهینامهSSL OV

خرید گواهینامه SSL

انواع گواهینامه SSL

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *