دی تلکام ارائه  دهنده راهکارهای برون سپاری سرور و سرویس های آی تی

انتخاب پلتفرم برای برون سپاری

نوع سرویس ایمیل در هر سازمانی بسته به اندازه سازمان و اهمیت کارکرد آن می تواند متفاوت باشد، دی تلکام با ارائه انواع سرویس در رده های اقتصادی تا سازمانی تمام رده های مورد نیاز را پوشش می دهد. انتخاب بین یک سرویس ایمیل اشتراکی تا  یک مجموعه سرور اکسچنج با ضمانت آپتایم و تهیه نسخه پشتیان از ایمیل ها یا  سرور ایمیل با سیستم عامل لینوکس و کاربردهای خاص با انتخاب شما و مشاوره فنی همکاران در کمترین زمان فعال می شود.

در هر شرکت یا سازمانی برای نگهداری از نرم افزارهایی مثل حسابداری یا CRM یا موارد مشابه مدیران آی تی ممکن است تصمیم به خرید سخت افزار های مورد نیاز و سرور یا راه اندازی ماشین مجازی در محل شرکت بگیرند، در حالی که امکان انتقال ریسک به شرکت ثالث با هزینه بسیار کمتری وجود دارد در عین حال در این روش یک مزیت بزرگ برای تهیه نسخه پشتیبان در محل دیگر علاوه بر محل خود را خواهند داشت.

مواردی وجود دارد که امکان استفاده از ماشین مجازی یا استفاده از منابع سرور دیگر وجود ندارد و شرکت یا سازمان تصمیم به خرید سرور می گیرد، در این صورت امکان قرار دادن یا جانمایی سرور و اصطلاحا  colocation در یک مرکز داده معتبر وجود دارد و نیازی به ریسک ایجاد مرکز داده و هزینه های سنگین آن وجود ندارد، همچنین امکان اجاره یک سرور در مرکز داده دی تلکام با امکانات مورد نیاز در هر سطحی وجود دارد.

راهکارهای برون سپاری سرویس های فناوری اطلاعات

فست هاست سی پنل

چرا برون سپاری

در حوزه مدیریت یکی از روش های چابک نگه داشتن سازمان و مدیریت منطقیِ هزینه ها استفاده از خدمات اشخاص ثالث است، به عنوان مثال با وجود اینکه یک شرکت بزرگ تولید کننده نرم افزار توانایی راه اندازی ایمیل سرور اکسچنج برای سازمان خود را دارد ولی با بررسی هزینه  سخت افزارهای لازم و منابع انسانی متخصص مورد نیاز و تجربه مشکلاتی مانند تهیه نسخه پشتیبان و موارد فنی به این نتیجه می رسد که با هزینه سالانه بسیار بسیار کمتری می تواند از خدمات با کیفیت بالاتر در همین زمینه توسط یک شرکت با تجربه  استفاده کند و در موارد بحرانی یا رکود اقتصادی این بخش از سازمان شامل تعدیل نیرو نخواهد شد چون عملا  نیروی مشغول به کاری در آن نیست و نگرانی هم بابت نگهداری تجهیزات و هزینه قطعات یا اختصاص پهنای باند بالا و اختصاصی و مواردی مثل خریداری آدرس آی پی وجود ندارد    

چرا دی تلکام

شرکت ارتباطات دی تلکام (دی تلکام ) از سال ۱۳۸۲ در حوزه فناوری اطلاعات و خدمات مرتبط با سرویس های ایمیل، اینترنت و وب فعال بوده و دارای تایید و گواهینامه از مراجع بین المللی و مراجع عالی ذیصلاح می باشد. از جمله پروانه ها و گواهینامه های این شرکت در حوزه فن آوری اطلاعات می توان به  گواهی شورای  عالی انفورماتیک ایران، گواهینامه فعالیت امنیت فضای تولید و تبادل اطلاعات (پروانه افتا)،‌ مجوز فعالیت از اتحادیه کشوری  کسب و کارهای مجازی،  عضویت  در  سازمان نصر و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اشاره کرد. یکی از مهمترین اهداف ما جلب رضایت مشترکین با ارائه سرویس با کیفیت بالا بوده  ومشترکینی که از خدمات دی تلکام استفاده می کنند همواره جزو مشترکین ثابت ما خواهند بود.

برون سپاری سرویس ایمیل

خدمات ایمیل به دلیل حساسیت بالا و مشکلات کوچک و بزرگ برای مدیران آی تی  یکی از سرویس هایی است که درخواست زیادی در زمینه برون سپاری در حوزه فناوری اطلاعات دارد. شرکت ها و سازمان های مختلف به روش های مختلف و بسته به نیاز و اندازه سازمان آن را برون سپاری می کنند. دی تلکام با ارائه انواع روش های مختلف برای نیاز های متفاوت و طیف کاملی از سرویس های اقتصادی تا سرویس های سازمانی با تمرکز در این حوزه طی ۱۹ سال گذشته یکی از موفق ترین ارائه دهندگان این سرویس بوده به نحوی که مشتریان مختلف داخلی و خارجی از خدمات این شرکت در این حوزه  استفاده می کنند. برای اطلاع از انواع سرویس های قابل تهیه در بخش سرویس های ایمیل لطفا بخش تعرفه سرویس های ایمیل را ملاحظه بفرمایید.

برون سپاری سرورهای سازمان

 هر شرکت یا سازمانی برای مصارف مختلف ممکن است به یک سرور نیاز داشته باشد، نگهداری از یک سرور و متعلقاتی از قبیل برق اضطراری یا آسیب هایی که به دلیل قرار نداشتن در مرکز داده به سرور و خصوصا اطلاعات آن وارد می شود در موارد زیادی جبران ناپذیر است. اگر یک یا چند سرور دارید که در یک محیط غیر تخصصی و خارج از مرکز داده نگهداری می شود در واقع هم از لحاظ ریسک خطرات آتش سوزی و هم خطراتی از جمله از دست دادن اطلاعات سازمان را در سطح بالایی از ریسک قرارداده اید..هر سروی که در محل شرکت دارید حتی حسابداری مطمعنا در یک مرکز داده در شرایط بهتری نگهداری می شود در موارد زیادی مدیران آی تی بعد از مشاوره با همکاران ما متوجه می شوند امکان تبدیل یک سرور به ماشین مجازی و انتقال آن به دیتاسنتر دی تلکام وجود دارد که علاوه بر هزینه در موارد زیادی از جمله تهیه نسخه پشتیبان  کمک خواهد بود.

برون سپاری نگهداری از سرویس های سازمانی

در بسیاری از شرکت ها و سازمان ها برای نگهداری از سرویس هایی مثل نرم افزارهای مدیریت ارتباطات مشتری یا  حسابداری و حتی یک دیتابیس مشاهده می شود که یک سرور جداگانه تهیه می شود. و تصور عمده برای عدم استفاده از مرکز داده برای نگهداری از این نوع سرویس ها مشکل امنیت است. در حالی که در مراکز داده هر نوع امکانی برای ایجاد امنیت بیشتر وجود دارد،‌حتی سازمان می تواند سرورها را در یک رنج آدرس پرایوت فعال نموده و دسترسی ها را از روش های مختلفی مثل وی پی ان یا NAT کردن پورت و حتی در مواردی لینک مستقیم به مرکز داده دریافت کند. 

برون سپاری مدیریت محتوا

راه اندازی یک وبسایت از اساسی ترین مراحل شروع کسب و کار در عصر دیجیتال است. ثبت یک نام دامنه متناسب با فعالیت و کسب و کارشما، راه اندازی سرور وب و ایمیل و همچنین طراحی سایت مطابق با اصول برنامه نویسی و سازگار با اخرین الگوریتم های موتورهای جستجو، شرکت های زیادی را مصمم نموده است تا این مراحل را تحت پشتیبانی شرکت ثالث به بهترین نحو اداره کنند. دی تلکام با بهره گیری از تیم تخصصی برنامه نویسی و طراحی سایت این امکان را برای شما فراهم میکند تا با خیالی آسوده طراحی، بروز رسانی محتوا، آپدیت های دوره ای سرور و پلاگین ها و ماژول های سایت و به صورت خلاصه صفر تا صد وب سایت را به صورت حرفه ای و یکپارچه برون سپاری نمایید . همچنین ادمین شرکت/ سازمان شما از آموزش های لازم برخوردار خواهد شد تا در موقع لزوم امکان ویرایش محتوای دلخواه را داشته باشند.

 

برون سپاری تهیه نسخه پشتیبان

یکی از نیازهای غیر قابل انکار و پر هزینه  سازمان ها در بخش فناوری اطلاعات تهیه نسخه پشتیبان است، در مواردی ممکن است یک سازمان تصمیم بگیرد از دیتای خود در یک یا دو نقطه نسخه پشتیبان تهیه کند  حجم و سرعت انتقال اطلاعات و سیاست های پشتیبان گیری از مواردی هستند که وقت و انرژی زیادی از مدیران آی تی میگیرد و به دلیل حساسیت بالا مسئولیت سنگینی بر عهده مدیر خواهد بود. خوشبختانه امکان برون سپاری در این حوزه نیز توسط دی تلکام فراهم شده.  ،‌

تیونینگ

ریسک

کاهش ریسک سازمانی و امکان تمرکز بر اهداف در سازمان

emoji-fast-host-backup

دسترسی

امکان دسترسی به سرویس ها و سرورها به روش متفاوت و ایمن

emoji-multi-php

تنوع سیستم عامل 

قابلیت برون سپاری هر نوع سرور و سیستم عاملی در این حوزه وجود دارد.

fast-host-refund-emoji

هزینه

مدیریت محسوس هزینه ها با برون سپاری سرویس ها

emoji-fast-host-cpanel

پشتیبانی فنی

در سرویس های زیادی کافی است تمام موارد را برون سپاری کنید و از ۰ تا ۱۰۰ مشکلات فنی دوری کنید

emoji-semi-dedicated-fast-host

نسخه پشتیبان

حتی اگر در سرویس مشکلی وجود نداشته باشد ممکن است به آرشیو نسخه پشتیبان نیاز باشد، این خدمات در هر سرویس ارائه می شود.

فست هاست

مشاوره و پشتیبانی

مشاوره رایگان در حوزه برون سپاری

برای مشاوره در خصوص سرویس های قابل ارائه به صورت اوت سورس و برون سپاری  می توانید در ساعات اداری با همکاران واحد فروش یا پستیبانی تماس حاصل بفرمایید.

با 88838600-021 تماس بگیرید یا همین حالا تیکت بگذارید یا در انتهای همین صفحه از طریق کامنت سوال خود را مطرح کنید.

سوالات کابران در حوزه برون سپاری فناوری اطلاعات
آیا امکان اینکه هم سرور اکسچنج و هم شیرپوینت را منتقل کنیم هست؟ شما برای انتقال چه کمکی می کنید.

بله این موضوع به راحتی قابل انجام است، برای جزئیات فنی و مواردی که ممکن است نیاز باشد خواهشمند است با همکاران ما در بخش فنی مشورت کنید

ما اکسچنج داریم ایمیل های قبلی و اطلاعات را میشه منتقل کرد؟

بله کلیه موارد به سرور جدید منتقل می شود و آخرین نسخه اکسچنج به شما تحویل می شود.

ما یک سرور سیسکو داریم که نرم افزارهای خاصی روی اون داریم و برامون مهمه که اگر نگهداری را واگذار کردیم کسی به اطلاعات ما دسترسی نداشته باشه.

قطعا چه در سرور اختصاصی یا در ماشین های مجازی تا زمانی که شما درخواست کتبی نداشته باشید هیچگونه دسترسی توسط همکاران به سرور انجام نمی شود. 

Currently there are no comments, so be the first!